01

Ogłoszenia parafialne

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

 • 1. Wszystkim parafianom i Gościom składamy najserdeczniejsze życzenia. Niech radość paschalna i nadzieja życia wiecznego w niebie towarzyszą nam przez cały Okres Wielkanocny i nasze życie.
  2. Msza Św. Rezurekcyjna z procesją wokół kościoła o g. 6:00; pozostałe Msze Św. o g. 9:00, 10:30, 12:00, 13:15 i 18:00.
  3.Jutro II dzień świąt. Porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę (nie będzie Mszy Św. o g. 13:15 !!). Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na potrzeby K.U.L. i uczelni katolickich.
  4. W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek i sobota miesiąca.* spotkanie Przyjaciół Paradyża w czwartek na Mszy Św. wieczornej. * Msza Św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi w sobotę o g. 7:00. * zmiana tajemnic Żywego Różańca w przyszłą niedzielę na Mszy Św. o g. 9:00.
  5. Spotkanie komitetu I-komunijnego w czwartek o g. 17:00 na plebanii.
  6. W najbliższy piątek w Oktawie Wielkanocy nie obowiązuje post.
  7. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego, która kończy Oktawę Wielkanocy i rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. W tym dniu zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas.
  8. W przyszłą niedzielę w parafii Miłosierdzia Bożego odbędą się uroczystości odpustowe, które rozpoczną się Mszą Św. o g. 13:00. Zapraszamy w imieniu ks. dziekana Tadeusza.
  9. Za tydzień Diecezjalna Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę.
  10. Dziękujemy raz jeszcze grupom działającym przy naszej parafii oraz osobom indywidualnym za ofiary na „dar ołtarza” na Wielki Czwartek, za które zostały zakupione trzy stuły w kolorze różowym i cztery reflektory do dekoracji w kościele.
  11. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przygotowania kościoła, dekoracji, liturgii, uczestnikom Gorzkich  Żali i za wszelką pomoc, byśmy wszyscy mogli przeżywać tegoroczne Triduum Paschalne i Święta Wielkanocne.
  12. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego”.
  13. Dziękujemy mieszkańcom z ul. Wileńskiej, Kurpiowskiej i Warmińskiej złożenie ofiary na posprzątanie kościoła. Troskę o świątynię w tym tygodniu powierzamy mieszkańcom z ul. Karpackiej, Bieszczadzkiej i Sudeckiej.
  14. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  15. Zapraszamy do naszego sklepiku i na parafialną stronę internetową: www.wnmpzary.pl